RIX Blogger

Icon

UrbanRo ikdienas pieraksti

Astro’n’out koncerts, AIDS diena un nedēļas nogale

2007 Dec - ielūgumi un biļetesNedēļas nogale sākās ceturdienas vakarā, kad bija neliels randiņš Lemonā. Ieilga… ļoti. Randiņš kā nekā. Kā man paskaidroja, tad tur esot foršākie B52 kokteiļi. Es pieturējos pie sava iecienītā sidriņa. 🙂 ja tā padomā, tad mani turpmāko randiņu sarunu temati, pēc pirmā, ir piesātināti ar alu cilvēka citātiem – par “vācējām” un “medniekiem”, etc… (thanks Artūr par ielūgumu).
Pozitīvi, saldi un sīrupaini mums sanāca. Atbildot uz jautājumu Lindai: “Kopš kura laika, Jūs kopā lietojat (…)”. 😛
Piektdiena tika pilnībā veltīta MARTai, tādēļ devos uz “digitālo peli” Pārogrē, kur mums izgatavoja fotogrāfijas AIDS dienas pasākumam-izstādei. Ko lai saka – tumšs, lietains un dubļains laiks. Toties, pateicoties saprotošajiem tipogrāfijas darbiniekiem, kuri mani speciāli gaidīja, lai atdotu foto un vēl lielāks paldies par to, ka atveda līdz Ogres stacijai, viss bija OK.
Sestdiena – Pasaules AIDS diena LMA Studentu klubā. Kādā no nākamajiem ierakstiem būs atskats, kas un kā. Īsumā – ĻOTI forši. Jāpiezīmē, ka atkal (gandrīz) bezalkoholiski – tikai viena šampanieša glāze(!).
Svētdien… nu no rīta ap 6:00 AM (laikam) pārrados mājās, bezspēkā pēc iepriekšminētā pasākuma. Visa diena “mīcīšanās pa gultu”, lai 16:00 aizvestu savu brāli uz egles iedegšanu pie kongresu nama. Es vismaz ex-prezidenti V.V.F. redzēju “dzīvajā” un tuvāk nekā parasti. 🙂 Vakarā biju uz astro’n’out koncertu, ar LMA studentu kluba atbalstu. Par koncertu atsauksmes vēlāk… pirms 22:00, aizejot ātrāk no koncerta, satikos ar Tomu, lai saņemtu dāvanu kartes uz boulingu, ko ieguvu viņa izsludinātajā (?) konkursā. Paldies, Tom!

Īsumā viss.
Un jā pirms 1,5 stundas atgriezos no BarCamp Baltics tikšanās “reklāmas bārā“.

Advertisements

Filed under: bildes

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: