RIX Blogger

Icon

UrbanRo ikdienas pieraksti

"Mēs te neejam līdz galam"

Šoreiz par pirti un draudzenes draugu iepazīšanu.

Pirts

Vai te ir vieta, kur gulēt?
Mēs te neejam līdz galam!
Ko nozīmē “Līdz galam?”
Nodarboties ar sexu!

A mēs tikai gulēt gribējām!…

Piektdien (21.09.2007) tiku paņemts līdzi uz kādu pirti aiz Rīgas robežām, kur svinēja dzimšanas dienu. Sāksim ar to, ka no “jauniešiem” es biju visvecākais, pārējiem +/- 18. Pašai jubilārei arī palika 18. Apsveicu! Lai vai kā, paskatoties uz jaunajiem, atcerējos sevi… Bija ko salīdzināt: sākot no apģēra izvēles un alkohola daudzumu un marku/tipu līdz dāvanai. Kā arī dzeršanas kultūru. Nu nezinu, laikam esmu vecs. Bet kad es augu … 😀

Toms jau ķiķināja par to, ka iešu skatīties plikas meitenes*, bet laikam tas nebija lemts, jo dz.d svinībās bija kopā ar vecākiem (!?) un jaunietes nu tiešām todien nebija man pirmajā vietā 🙂 jaunieši kā jau jaunieši – iedzer, padejo, pabučojas, paslapstās, aiz stūriem papīpē un padzer(stās). Salīdzinoši, ka mēs godīgi uz galda dzeramais, kas griba, var ieliet, utt… Pirtī tā arī neiegāju ar plikajām*, bet līdz džakūzī gan aizgāju (paskatīties…), kur mūsu līdzgaitnieks Māris iegāja papeldināt miesas.

Draugu iepazīšana.

Ja tā paskatās tad ši bija tā reize, kad beidzot jāiepazīstas ar dzraudzenes labākajiem draugiem. Iesākumam bija Māris. Es jau pasmējos, ka smago artilēriju sūta pa priekšu un tad pārējie. Jāatzīst, ka netika gaidīts, ka tik lbai sapazīšos un tik arti atradīšu kopīgu valodu… Bet man jau ar to nekad nav bijušas problēmas.

Nu tā neliels ieskats pirmsZiemassvētku laikā…

Advertisements

Filed under: ikdiena, udn

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: