RIX Blogger

Icon

UrbanRo ikdienas pieraksti

Jauniešu diena 2008 (via LJP)

Nav laika veltīt šim pasākumam ierakstu savā blogā, tādēļ pārpublicēju info no Latvijas Jaunatnes padomes, izlabojot dažas kļūdiņas 🙂 Uzreiz atbildot uz jautājumu

Iespējams, ka nāks tuvāk, tad arī uzrakstīšu savu viedokli. Tikmēr LJP aizinājums savām (LJP) organizācijām.

Pašlaik spīd saulīte, ir pats vasaras vidus, bet pavisam drīz vasara sniegsies uz otru pusi, kad kā ik gadus – augustā notiek lielākais jauniešus kopā saucošais pasākums Latvijas Jaunatnes padomes koordinētā- Jauniešu diena!

Šogad Jauniešu diena notiek 8. augustā, piektdienā- Andrejsalā no pulkst. 15:00 – 23:00

Tāpēc Jūs tieciet laipni aicināti ar savām aktivitātēm piedalīties Jauniešu dienas veidošanā. Izdomāt tieši Jūsu organicācijai raksturīgu aktivitāšu veidu, kurā brīvi varētu iesaistīties un tādā veidā par Jūsu organizāciju uzzināt vairāk, ikviens Jauniešu dienas apmeklētājs, ikviens potenciāli topošais organizācijas biedrs vai aktīvists. Kā arī īpašs lūgums izveidot, organizācija 3-5 min garu aktīvu un informatīvu prezentāciju par sevi, ko parādīt publiski uz skatuves.

Kā tad šogad izskatīsies Jauniešu diena?

Tā savu centrālo atrašanos vietu ir atradusi, jauniešiem tik ļoti aktuālajā Andresalā, kur nomaļus no pilsētas drudža, bet tomēr pašā centrā, visas dienas garumā jaunieši varēs uzzināt gan par aktualitātēm NVO (un iespējams, kāds pirmoreiz izdzirdēs šo burtu mozaīku), par iespējām izpausties un uzzināt, kur likt savu neizmeļamo enerģiju, kā arī baudīt kultūras un mākslas aktivitātes, jo spēlēs gan mūziķi, gan jaunie mākslinieki veidos mākslas darbnīcas un radīs kultūras performances.

Šogad dalīborganizāciju, kas piedalās JD koordinators būšu, es – Anete Enikova, tā ka, ja rodas kādi jautājumi, neskaidrības vai ierosinājumi droši zvaniet, sūtiets meilus vai raksties vēstules, noteikti radīsim risinājumus! Jo kopā mēs varam vairāk!

Kā arī apdomājiet, ko Jūs varētu darīt  un vai Jums ir entuziasms un enerģija  piedalīti es šajā dienā un es ar Jums sazināšos nākamās nedēļas laikā, vai sniedziet atbildes elektroniski.

Jauku dienu un veiksmi darbos!
Anete Enikova
Latvijas Jaunatnes padome

Advertisements

Filed under: via mail

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: